KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13862062
nr 1386 2062
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Årstabron. Signerad, numrerad 37/360, daterad -79, bladets mått: 40x54, yttermått inklusive ram: 51x71 cm
Kondition: vikskador
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:08:06
11/3 17:59:24
22 mar
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén